Çin Takvimine Göre Cinsiyet Belirleme


Hamile Kaldığınız Yaşınız:
Hamile Kaldığınız Ay:

Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyetini belirleme programı sizlere sunulmuştur.
1. Hamile kalınan yaşı seçiniz.
2. Hamile kalınan ayı seçiniz.
3. Cinsiyet hesapla butonuna basınız.
Çin takvimine göre bebeğinizin cinsiyeti tahmin edilir ve sonuç sizlerle paylaşılır. Cinsiyet tahminleri kesin sonuç vermez. Ne kadar doğru sonuç verdiği tam olarak bilinememektedir.

Çin Takvimine Göre Cinsiyet Belirleme Hakkında

Son zamanlarda popüler olan çin takvimine göre çinsiyet belirleme tablosunu sizler için program haline getirdik.
Tabloyu okumaya çalışmak yerine hamile kaldığınız ayı ve hamile kaldığınız yaşı girerek kolayca cinsiyet belirlemesi yapabilirsiniz. Program tamamen tablosal bilgilere göre düzenlenmiş sorgu işleminizi daha da kolaylaştırmak için yapılmıştır. Çin takvimi nasıl belirlendi neye göre belirlendi gibi ayrıntılara girmeden sadece bilgi verme amaçlıdır. Uzun yıllar Çin gelenekleriyle belirlenmiş belirli zaman aşamalarından geçmiş ve tutma ihtimali matematiksel olarak bilinmeyen takvim bir nevi eğlence amaçlıdır. Kesin sonuç vermesi her zaman beklenemez.
Sonucun doğru ya da yanlış oranını belirlemek için sizlerden destek bekliyoruz. Doğru ya da yanlış sonuç verdiğini bizlerle paylaşırsanız sizler için bir istatistik oluşturabiliriz. İletişim kanalıyla sonuç doğru ya da yanlış diye bildirmeniz bizler için çok önemlidir. Çin takviminin tutma ihtimalini yüzde olarak hesaplayıp sizlerle paylaşabiliriz.